м. Київ, Україна

+38 (044) 536-15-54

roxtec_ua@ukr.net

Виберіть свою мову

Економія часу та енергії

Компактні набори кабельних вводів Roxtec допоможуть вам прискорити процес монтажу, захистити обладнання та знизити енерговитрати на кондиціювання повітря. Використання наших розбірних ущільнень дозволить додавати нові кабелі до наявних. Резервне місце для кабелів дозволяє зробити необхідні зміни без додаткових робіт та простоїв.

Захистіть обладнання центру обробки даних

Ми пропонуємо довгострокове партнерство для захисту ваших центрів обробки даних та серверних приміщень від різних факторів ризику. Наші сертифіковані високоефективні рішення для герметизації гарантують безпеку та ефективність на стадії будівельних робіт та на всіх етапах життєвого циклу вашого проекту. Ущільнення прості в проектуванні та монтажі, а також відповідають усім потребам та потребам з герметизації. Саме тому багато проектувальників, будівельних компаній та операторів центрів обробки даних стандартизують підхід за допомогою ущільнювальних систем Roxtec.

Безпечна експлуатація та висока пропускна здатність

Використовуйте кабельні вводи Roxtec для захисту обладнання, зниження витрат на енергію та підготовки своєї мережі до майбутнього. Коли потрібно додати нові кабелі, замініть старі ущільнення на нові рішення. Прокладіть безліч кабелів крізь один отвір, не припиняючи роботу мережі та не відчуваючи проблем із компактним розміщенням кабелів.

Презентація та каталог

Image
Image